County, Provincial & National medal winning performances, USAC Juveniles
All Ireland Cross Country Championship
Bronze : BU12 Provincial Team : 2,000M : Aidan Shannon
10th : BU11 : 1,500M : Aidan Shannon
Bronze : BU11 Provincial Team : 1,500M : Aidan Shannon
Leinster Cross Country Championship
Gold : BU11 County Team : 1,500M : Aidan Shannon & Darragh Flannelly
Silver : BU10 (Non Championship) : 1,000M : Myles Hewlett
Silver : BU11 : 1,500M : Aidan Shannon
Bronze : GU11 County Team : 1,500M : Leona Berry
12th : GU11 : 1,500M : Leona Berry
Bronze : BU12 County Team : 2,000M : Aidan Shannon & Darragh Flannelly
Bronze : BU11 Club Team : 1,500M : Aidan Shannon, Darragh Flannelly, Myles Hewlett & Owen Lennon
Wexford Cross Country Championship
Gold : GU10 : 1,000M : Leona Berry
Gold : GU11 : 1,500M : Leona Berry
Gold : BU11 : 1,500M : Aidan Shannon
Gold : GU12 Team : 2,000M : Clodagh Foran, Eve Byrne & Ciara Murphy
Gold : BU15 : 3,500M : Aedan Rogers
Gold : BU16 : 4,000M : Aedan Rogers
Silver : BU10 : 1,000M : Eoin Shannon
Silver : BU11 Team : 1,500M : Aidan Shannon, Darragh Flannelly, Eoin Shannon & Finn Kelly
Silver : BU12 : 2,000M : Aidan Shannon
Silver : GU14 Team : 3,000M : Rebecca Bawden, Grace Costello, Grainne Flannelly & Catriona Ryan
Silver : GU15 : 3,500M : Grace Costello
Silver : GU15 Team : 3,500M : Grace Costello, Rebecca Bawden & Joanne Kelly
Bronze : BU8 : 300M : Ronan Shannon
Bronze : BU10 : 1,000M : Myles Hewlett
Bronze : BU12 Team : 2,000M : Aidan Shannon, Darragh Flannelly & Owen Lennon
Bronze : BU13 : 2,500M : Aaron Browne
Bronze : BU13 Team : 2,500M : Aaron Browne, Cian Flanagan, Conor Murphy & Ryan Kielthy
Bronze : GU16 : 3,000M : Katie Murphy
Bronze : GU17 : 4,000M : Elena Browne
Bronze : BU17 : 4,000M : Ethan Anderson
Leinster Track & Field Pairs Championship
Gold : BU11 : 600M : Aidan Shannon & Darragh Flannelly
Bronze : BU10 : Turbo Javelin : Cosmo Hewlett & Eoin Shannon
Leinster Track & Field Team Championship
Bronze : BU11 : Darragh Flannelly, Owen Lennon, Aidan Shannon & Christopher Murphy
Wexford Track & Field Championship
Gold : BU10 : Turbo Javelin : Cosmo Hewlett
Gold : GU11 : 4 X 100M Relay : Ciara Burke, Ciara Murphy, Michaela Smith, Aoibhe Cullen
Gold : BU11 : 4 X 100M Relay : Darragh Flannelly, Owen Lennon, Aidan Shannon, Christopher Murphy
Gold : BU11 : Turbo Javelin : Aidan Shannon
Gold : BU11 : 600M : Aidan Shannon
Gold : BU11 : High Jump : James Quinn
Gold : BU12 : 4 X 100M Relay : Darragh Flannelly, Owen Lennon, Aidan Shannon, Christopher Murphy
Gold : BU14 : Javelin : Joshua Hewlett
Gold : GU15 : Javelin : Katie Murphy
Gold : BU15 : 800M : Aedan Rogers
Gold : BU15 : 1,500M : Aedan Rogers
Gold : BU16 : 800M : Morgan Purcell
Silver : GU9 : Turbo Javelin : Hope Murphy
Silver : GU10 : 60M : Leona Berry
Silver : GU10 : 500M : Leona Berry
Silver : GU10 : Long Jump : Leona Berry
Silver : GU10 : 4 X 100M Relay : Leona Berry, Hope Murphy, Aisling Ryan, Isabel Bawden
Silver : BU10 : Turbo Javelin : Eoin Shannon
Silver : BU10 : 4 X 100M Relay : Finn Kelly, Myles Hewlett, Caolan Costello, Eoin Shannon
Silver : GU11 : 600M : Ciara Murphy
Silver : BU11 : 600M : Darragh Flannelly
Silver : GU13 : 4 X 100M Relay : Patrick Doyle, Conor Murphy, Cian Flanagan, Aaron Browne
Silver : BU14 : 4 X 100M Relay : Conor Murphy, Cian Flanagan, Aaron Browne, Jamie Pernagallo
Silver : BU14 : Long Jump : Joshua Hewlett
Silver : GU15 : 250M Hurdles : Emma Callaghan
Silver : GU15 : 80M Hurdles : Emma Callaghan
Silver : GU15 : High Jump : Katie Murphy
Silver : GU15 : 200M : Katie Murphy
Silver : GU15 : 800M : Katie Murphy
Silver : GU15 : 4 X 100M Relay : Rebecca Bawden, Grainne Flannelly, Katie Murphy, Ciara Kelly
Silver : GU16 : 80M Hurdles : Hayleigh Bawden
Silver : GU16 : 4 X 100M Relay : Ciara Kelly, Elena Browne, Katie Murphy, Hayleigh Bawden
Silver : BU16 : 2ooM : Morgan Purcell
Silver : BU18 : Walk : Ethan Anderson
Bronze : BU10 : 500M : Myles Hewlett
Bronze : GU11 : Shot Putt : Ciara Murphy
Bronze : BU11 : 60M : Aidan Shannon
Bronze : BU11 : 100M : Aidan Shannon
Bronze : BU11 : Long Jump : Aidan Shannon
Bronze : GU12 : 600M : Erin Shannon
Bronze : BU13 : 600M : Conor Murphy
Bronze : BU14 : Shot Putt : Joshua Hewlett
Bronze : BU14 : Walk : Conor Murphy
Bronze : GU14 : 75M Hurdles : Rebecca Bawden
Bronze : GU14 : 800M : Rebecca Bawden
Bronze : GU14 : 4 X 100M Relay : Rebecca Bawden, Grainne Flannelly, Joanne Kelly, Alanah Byrne
Bronze : GU14 : High Jump : Rebecca Bawden
Bronze : GU16 : 200M : Elena Browne
Bronze : GU16 : 800M : Elena Browne
Bronze : BU17 : Javelin : Ethan Anderson
Bronze : GU17 : 4 X 100M Relay : Hayleigh Bawden, Elaina Browne, Ellen Kehoe, Laura Callaghan
Bronze : BU17 : Shot Putt : Ethan Anderson
National Juvenile Development Championship
Gold : BU15 : 2,500M Cross Country : Aedan Rogers
Wexford Cross Country Relay
Gold : GU10 : 4 X 250M Relay : Kayleigh Aylward, Isabel Bawden, Aisling Ryan, Leona Berry
Gold : BU10 : 4 X 250M Relay : Finn Kelly, Cosmo Hewlett, Eoin Shannon, Myles Hewlett
Gold : GU14 : 4 X 500M Relay : Grainne Flannelly, Joanne Kelly, Alannah Byrne, Rebecca Bawden
Silver : GU12 : 4 X 250M Relay : Erin Shannon, Ciara Murphy, Ciara Burke, Eve Byrne
Silver : BU14 : 4 X 500M Relay : Tomas Aspel, Ryan Kielthy, Cian Flanagan, Conor Murphy
Silver : GU16 : 4 X 500M Relay : Ciara Kelly, Hayleigh Bawden, Laura Callaghan, Elena Browne